Gabinet Kosmetyczny Warszawa Praga Południe – Love Beauty

Zabiegi na twarz

Love Beauty

Regeneracja paznokci – IBX system

Regeneracja paznokci za pomocą IBX System to zabieg dwuetapowy, na który składają się produkty o nazwie IBX oraz IBX Repair.

Preparat IBX ma na celu odbudowę osłabionych paznokci. Jego działanie polega na spajaniu górnych warstw płytki, co zapobiega rozdwajaniu, kruszeniu i łuszczeniu. Paznokcie rosną mocniejsze, dłuższe i gładkie, mają zdrowy połysk oraz naturalny kolor. Dzięki temu, że preparat naprawia poważne uszkodzenia nie tylko na wierzchu płytki, ale też w głębszych warstwach, przyczynia się do naturalnego wzrostu paznokci.

Natomiast IBX Repair świetnie sprawdza się w roli bazy pod różnego rodzaju stylizacje paznokci: akrylowe, żelowe czy hybrydowe. IBX Repair tworzy specjalną powłokę ochronną i przyczynia się do redukcji białych plamek, które często powstają na naturalnej płytce paznokcia pod stylizacjami. IBX Repair chroni przed ewentualnym, ponownym uszkodzeniem paznokci.

  1. chroni paznokcie – działa, jak tarcza ochronna pod każdą stylizacją żelową / akrylową / hybrydową
  2. regeneruje, wzmacnia i odbudowuje paznokcie – działa, jak system wzmacniający i odbudowujący naturalne paznokcie (wygładza i scala płytkę, działa naprawczo na uszkodzenia mechaniczne, redukuje bruzdy, pęknięcia i białe plamki).
System IBX został stworzony z myślą o tym, aby chronić naturalne paznokcie i wzmacniać je od środka. Polecany jest dla osób, których paznokcie:

  • są zniszczone od długotrwałego noszenia stylizacji żelowej/akrylowej/tipsów/hybryd,
  • są słabe, cienkie i miękkie jak papier,
  • rozdwajają się i łuszczą,
  • mają białe plamki,
  • mają bruzdy,
  • mają jakiekolwiek uszkodzenia czy pęknięcia,
  • są kruche i się łamią.

Okiem kosmetologa – Blog

Nie czekaj

Sprawdź dostępne terminy

Najczęściej wybierane zabiegi