ODNOWA KOLAGENOWA, KOLAGEN NATURALNY - LOVE BEAUTY - WARSZAWA GOCŁAW | Love Beauty

Odnowa kolagenowa

odnowa kolagenowa love beautyZabieg odnowy kolagenowej opiera się na wtłaczaniu w skórę naturalnego kolagenu. Podczas jednej sesji trwającej ok. 60 min. jesteśmy w stanie wmasować w skórę twarzy nawet 30-krotność dziennego zapotrzebowania preparatu stosowanego również w warunkach domowych.
Zabieg jest silnie nawilżająco – liftingujący.
Od 25 roku życia w naszym organizmie spada produkcja kolagenu a włókna już istniejące ulegają zniszczeniu. Przez to zjawisko skóra twarzy powoli staje się sucha, zwiotczała i pokryta zmarszczkami. odnowa kolagenowa twarzy love beauty
Ratunkiem jest zabieg odnowy kolagenowej twarzy. Podczas zabiegu stymulujemy fibroblasty (produkcja naturalnego, własnego kolagenu) i keratynocyty do działania. Kolagen tworzy na powierzchni twarzy filtr zatrzymujący wodę, uelastycznia i zmiękcza naskórek, wygładza zmarszczki, niweluje zaskórniki, rozjaśnia przebarwienia, głęboko odżywia, nawilża oraz działa liftingująco na skórę twarzy.
Odnowa kolagenowa twarzy pomaga w utrzymaniu młodego, zdrowego wyglądu. Jest naturalną alternatywą dla botoksu. W warunkach domowych do pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu zaleca się stosować Kolagen Naturalny PLATINUM.

odnowa kolagenowa dłoni love beautyZabieg ten jest idealny również dla osób mających problem brakiem jędrności z przesuszoną skórą dłoni. Już podczas wmasowywania kolagenu czujemy ulgę i nawilżenie dłonie nie są już suche, szorstkie przestają być widoczne oznaki starzenia a musimy pamiętać, że dłonie to nasza wizytówka i po nich najszybciej można zobaczyć wiek kobiety. Jeśli chcemy jednak oszukać czas kolagen będzie idealnym rozwiązaniem. A do pielęgnacji dłoni najlepiej sprawdzi się Kolagen Naturalny GRAPHITE.

 

Wskazania:
– skóra przetłuszczająca,
– skóra zmęczona słońcem i wymagająca regeneracji,
– brak jędrności i sprężystości skóry,
– zmarszczki mimiczne,
– skóra sucha i odwodniona,
– zaskórniki,
– skóra zanieczyszczona,
– szara i niedotleniona cera,
– skóra zniszczona paleniem papierosów,
– skóra wymagająca regeneracji,
– drobne oparzenia, stłuczenia, obrzęki, urazy, zasinienia,
– skóra alergiczna (wspomaga leczenie).

Przeciwwskazania:
– dieta niskobiałkowa, np. w dializowanych chorobach nerek,
– choroby z grupy kolagenoz, np. sklerodermia uogólniona i gościec przewlekły postępujący,
– egzemy na tle alergii białkowych,
– uczulenie na rybie białko,
– przed upływem 6 tygodni od zakończenia chemioterapii, radioterapii i fototerapii łuszczycy.

Czas zabiegu: ~60 minut
Zalecana ilość zabiegów: 4 – 6 zabiegów
Częstotliwość: co 7-10 dni. Zabieg przypominający co 3 miesiące

Cena zabiegu

error: Strona zabezpieczona przed kopiowaniem