Zabiegi kosmetyczne na ciało Warszawa - Love Beauty | Love Beauty

PIELĘGNACJA CIAŁA

Pielęgnacja Ciała

Zabieg spalający tkankę tłuszczową – Transdermalporacja

dermation love beautyStatystyki wskazują, że problem cellulitu dotyczy 80-90% kobiet. Zabieg ten będzie idealnym rozwiązaniem i pomoże każdej z Pań uporać się z niechcianym cellulitem oraz wymodelować ciało.

 

 

Transdermalporacja zabieg redukujący rozstępy spłycający blizny – Mezoporacja

mezo-smooth-love beauty transdermalporacja mezoporacjaRozstępy występują już u bardzo młodych osób, dojrzewających dziewczynek, chłopców oraz u kobiet w stanie błogosławionym, ale nie tylko. Zabieg jest idealny dla osób, które bezboleśnie chcą zacząć walkę z tymi niedoskonałościami.

 

 

Transdermalporacja zabieg rewitalizujący włosy – Mezoporacja

mezo hair love beauty transdermalporacja meaoporacjaPodczas bezbolesnego krótkiego zabiegu trwającego 35 minut jesteśmy w stanie wprowadzić nawet 70 ml. substancji odżywczych, wzmacniających i upiększających włosy.

 

 

Infra-Lipo-Derm

infra-lipo-derm love beautyZabieg opierający się o trzy najnowocześniejsze technologie, które dają efekt wyszczuplenia już po pierwszym zabiegu!

 

Start & Rewind

start_rewind_love beautyZabieg idealnie działający na niedoskonałości sylwetki. Jego innowacyjność oparta jest na specjalistycznych substancjach aktywowanych przez wytworzenie próżni.

Lipo Laser

lipo laser love beautyTo innowacyjna technologia laserowa przeznaczona do nieinwazyjnej lipolizy laserowej. To idealne rozwiązanie dla osób w każdym wieku, które marzą o utracie nadmiaru centymetrów w obwodzie, a nie chcą poddawać się inwazyjnym zabiegom medycyny estetycznej. Dzięki zabiegom można wymodelować sylwetkę, zredukować tłuszcz z różnych partii ciała, jak również zredukować cellulit. 

error: Strona zabezpieczona przed kopiowaniem