menu zamknij menu

PIELĘGNACJA CIAŁA

Pielęgnacja Ciała

Zabieg spalający tkankę tłuszczową – Transdermalporacja

dermation love beautyStatystyki wskazują, że problem cellulitu dotyczy 80-90% kobiet. Zabieg ten będzie idealnym rozwiązaniem i pomoże każdej z Pań uporać się z niechcianym cellulitem oraz wymodelować ciało.

 

 

Transdermalporacja zabieg redukujący rozstępy spłycający blizny – Mezoporacja

mezo-smooth-love beauty transdermalporacja mezoporacjaRozstępy występują już u bardzo młodych osób, dojrzewających dziewczynek, chłopców oraz u kobiet w stanie błogosławionym, ale nie tylko. Zabieg jest idealny dla osób, które bezboleśnie chcą zacząć walkę z tymi niedoskonałościami.

 

 

Transdermalporacja zabieg rewitalizujący włosy – Mezoporacja

mezo hair love beauty transdermalporacja meaoporacjaPodczas bezbolesnego krótkiego zabiegu trwającego 35 minut jesteśmy w stanie wprowadzić nawet 70 ml. substancji odżywczych, wzmacniających i upiększających włosy.

AM600 – Zabieg wyszczuplający

am600 zabieg odchudzający love beautyInnowacyjny zabieg wyszczuplający oparty na koncentracie zawierającym wiele substancji aktywnych, którego działanie wzmacnia się po zawinięciu ciała w specjalistyczną folię.

 

 

Infra-Lipo-Derm

infra-lipo-derm love beautyZabieg opierający się o trzy najnowocześniejsze technologie, które dają efekt wyszczuplenia już po pierwszym zabiegu!

 

Start & Rewind

start_rewind_love beautyZabieg idealnie działający na niedoskonałości sylwetki. Jego innowacyjność oparta jest na specjalistycznych substancjach aktywowanych przez wytworzenie próżni.

Fanpage

Napisz do Nas

Tel: 881 227 150; kontakt@lovebeauty.pl

Certyfikat Zaufany Salon

Najlepsza Kosmetyczka w Polsce

UA-78118497-1
EnglishGermanPolish