CORNEOTHERAPY – PEEL THERAPY CONCEPT

CORNEOTHERAPY – PEEL THERAPY CONCEPT

Zabieg skupiony na przebudowie i remodelingu skóry

Pierwszy w Polsce zabieg do korneoterapii (stymulacji i odnowy skóry właściwej poprzez działanie na naskórku) z wykorzystaniem oryginalnego korneopeelingu, który jest w 100% kompatybilny z ludzką skórą i doskonale przez nią tolerowany. Oparty na pionierskiej technologii resurfacingu z koncepcją kontrolowanej, chemiczno-medycznej przebudowy skóry, zapewnia intensywne działanie dostarczając zmaksymalizowaną dawkę substancji czynnych przy jednoczesnym braku podrażnień, bólu, stanów zapalnych i uszkodzeń skóry (które występują w silnych odczuciowo zabiegach eksfoliacyjnych jak TCA czy Płyn Jessneera). Zabieg jest w pełni komfortowy także dla skóry neurowrażliwej.
Wyjątkowość zabiegu polega na synergicznym, 10-godzinnym uwalnianiu koktajlu składającego się z kwasów: glikolowy, L-mlekowy, cytrynowy, salicylowy i azelainowy zamkniętych w lamelarnym nośniku LWG z przyłączonymi kwasem L-askorbinowym, kwasem hialuronowym oraz Liftonin®-Xpert – inteligentnym wzmacniaczem kolagenu pozyskanym z soku liściowego południowoafrykańskiej rośliny medycznej bulbine frutescens, która rekalibruje równowagę między rozkładem i odbudową struktur skórnych. Nośnik LWG zmniejsza wrażliwość receptorów czuciowych, dzięki czemu stwarza możliwość stosowania kwasów bez powstawania odczynów zapalnych. Do tego wykazuje właściwości hydrofilowe i hydrofobowe ułatwiając jednolitą międzykomórkową penetrację substancji czynnych.
Zastosowanie w zabiegu nieinwazyjnej spersonalizowanej terapii ma działanie na szerokie spektrum problemów skórnych. Zabieg doskonały do opóźniania oznak biologicznego starzenia się skóry. Spłyca zmarszczki, uelastycznia, pojędrnia, hamuje procesy starzenia, pobudza procesy regeneracji, oczyszcza, reguluje wydzielanie sebum. Wygładza i rozjaśnia w przypadku skór z silnie zaznaczonym fotostarzeniem, przebarwieniami, zmianami trądzikowymi i potrądzikowymi.
Pierwszy zabieg resurfacingu o tak wysokiej skuteczności, który można wykonywać całorocznie!

Objawy biologicznego starzenia się skóry:

 • zmarszczki [mimiczne, grawitacyjne, utrwalone], również wokół oczu,
 • utrata jędrności i elastyczności skóry,
 • nierówna powierzchnia, szary koloryt,
 • przebarwienia (pochodzenia: hormonalnego, posłonecznego, potrądzikowego),
 • silnie zaznaczone fotostarzenie,
 • blizny potrądzikowe,
 • łojotok,
 • rozszerzone pory,
 • skóra zanieczyszczona

PROFHILO

PROFHILO

Nagrodzona w 2015 r. przez Francuski AMEC za innowacyjność, absolutna nowość w świecie medycyny estetycznej.
Molekuła młodości PROFHILO ®. Efekt miliona sprężynek przywraca utracony kontur twarzy. Stabilizowane hybrydowe kompleksy kwasu hialuronowego do szybkiego bioremodelingu skóry z natychmiastowym efektem poprawy sprężystości skóry.
Bioremodeling PROFHILO® to innowacyjny koncept zabiegów odmładzających, który neutralizuje wiotkość skóry.

PROFHILO® to nowa skuteczna metoda odmładzania.

PROPHILO® składa się z najczystszej postaci farmaceutycznego kwasu hialuronowego wytwarzanego w procesie biofermentacji. Ma postać żelu o gładkiej konsystencji. Jest biokompatybilny. Perfekcyjna czystość i brak dodatkowych składników tj. znieczulenia, żadnych chemicznych czynników sieciujących BDDE, ani emulgatorów i zagęstników karboksymetylocelulozy. PROPHILO® jest preparatem bardzo bezpiecznym i pozbawionym działań ubocznych typowych dla zanieczyszczonych produktów. Pacjent nie jest narażony na uczulenia, podrażnienia skóry, nie ma obaw
o ewentualne odkładanie się w organizmie substancji chemicznych i emulgujących co jest jedną z najważniejszych zalet.
Do biostymulacji skóry stosuje się wiele różnych preparatów tj. hydroksyapatyt wapnia, kwas polimlekowy i inne., „Obiecują” one poprawę nawilżenia skóry. Jednakże tylko preparat PROFHILO® jest jedynym wysoce specjalistycznym preparatem dermatologicznym stworzonym do przebudowy i przywrócenia utraconych przed laty parametrów skóry, które skutkowały jej zwiotczeniem
i deformacją rysów twarzy w strefie policzkowej / podpoliczkowej / linii żuchwy „chomiczków”. Jest na bazie głównego komponenta skóry.

Profhilo® zwany również molekułą młodości gwarantuje wielopłaszczyznowe odmłodzenie skóry, neutralizuje zwiotczenie skóry z efektem „anty grawitacyjnym”. Ponadto specjalnie opracowana technika iniekcji 5 wstrzyknięć na stronę twarzy maksymalizuje rezultaty zabiegu i ogranicza powikłania, ponieważ miejsca wstrzyknięć omijają duże naczynia krwionośne i gałęzie nerwowe.
Rewolucyjna technologii PROPHILO® oddziałuje na produkcje elastyny i kolagenów I, II, IV, VII doprowadzając do zagęszczenia i wygładzenia skóry oraz dając efekt wysmuklenia twarzy. Otrzymujemy efekt przeciwzmarszczkowy i biowolumetryczny. Zabieg jest absolutnie innowacyjny ze względu na skład, technikę wstrzykiwania i szybkie rezultaty. Zabiegu tego nie da się porównać ani do wstrzykiwania kwasu hialuronowego ani do mezoterapii. Jest to zupełnie inna technologia i założenia.

 • prosimy o niespożywanie alkoholu na 24h przed wizytą,
 • 7 dni przed zabiegiem, staraj się unikać przyjmowania aspiryny, ibuprofenu oraz wszystkich innych tego typu leków przeciwzapalnych, ponieważ również zwiększają ryzyko występowania siniaków,
 • nie wolno wykonywać innych zabiegów (peeling, kwasy, maseczki, mikrodermabrazja, mikronakłuwanie) na tydzień przed i 2 tygodnie po zabiegu;
 • jeśli twój stan zdrowia nie jest dobry (cierpisz na ogólne osłabienie, przeziębienie, zakażenia wirusowe, opryszczkę lub choroby skóry w obrębie planowanego zabiegu) zgłoś się na zabieg po zakończeniu choroby.
 • nie należy wstrzykiwać w obszary leczone w ciągu 2 tygodni od daty procedury wstępnej,
 • toksyna botulinowa: dwa tygodnie wcześniej,
 • mikrodermabrazja, złuszczanie chemiczne, IPL: 1-2 tygodnie przed lub po leczeniu,
 • laser frakcyjny (resurfacing skóry): 3-4 tygodnie odstępu,
 • leczenie nie powinno być podjęte w krótkim odstępie czasu po innych rutynowych procedurach medycznych (m.in. szczepienie ochronne),
 • zabiegi stomatologiczne: co najmniej 2 tygodnie przed zabiegiem.

Widoczne już po 2 sesjach wykonanych w odstępie 1 miesiąca.
W niektórych przypadkach przy bardzo złym stanie skóry zalecane jest wykonanie dodatkowo jednego zabiegu po dwóch miesiącach od ostatniego zabiegu.
Widoczne efekty utrzymują się najczęściej około 1-1,5 roku. W celu dodatkowego wzmocnienia efektu istnieje możliwość wykonać 1-2 zabiegi przypominające rocznie.

 • radzimy unikać nakładania makijażu, z wyjątkiem produktów na bazie minerałów,
 • w ciągu 24h zaleca się unikać uprawiania sportów i ogólnie wysiłku fizycznego,
 • unikać dotykania miejsc po nakłuciach.
 • bezpośrednio po zabiegu na skórze widoczna jest opuchlizna oraz zaczerwienienie w miejscach po wstrzyknięciu, które zmniejszają się w ciągu 4-6 godzin i zanikają do 24h po zabiegu.
 • przez 48h należy także unikać innych zabiegów kosmetycznych w okolicy zabiegowi,
 • przez 3-7 dni należy wykluczyć : sauna, solarium, basen i kąpiele parowe,
 • należy unikać ekspozycji na słońce,
 • jeśli na skórze pojawią siniaki lub jeśli opuchlizna będzie się przedłużać wstrzymaj się z wykonywaniem innych zabiegów (peeling, kwasy, maseczki, mikrodermabrazja, mikronakłuwanie) na 2 tygodnie po zabiegu.

Bardzo rzadko pojawiają się:

 • pogarszająca się opuchlizna wraz z upływem czasu,
 • uczucie gorąca oraz nasilające się zaczerwienienie skóry,
 • ogólne złe samopoczucie w kolejnych dniach po odbyciu zabiegu,
 • blady lub szary koloryt skóry w okolicach nakłuć w dzień zabiegu lub na dzień kolejny, jak również nasilający się ból w tym obszarze ( należy skontaktować się z najbliższym oddziałem ratunkowym lub lekarzem).
 • neutralizuje „chomiczki”,
 • przywraca utracony kontur twarzy,
 • przywraca utracony profil,
 • neutralizuje zwiotczenie skóry,
 • wygładza zmarszczki,
 • wysmukla rysy twarzy,
 • nadaje biorewolumetrię,
 • nadaje sprężystość,
 • napina skórę twarzy.

MASAŻ TSUBOKI

MASAŻ TSUBOKI

Masaż Tsuboki® na wyłącznej licencji brytyjskiej terapeutki Anne Parry, oparty jest na wyrafinowanych technikach tradycyjnego masażu japońskiego i stanowi współczesne podejście do teorii meridianów, która sięga do doświadczeń tradycyjnej medycyny wschodniej sprzed tysięcy lat. Gwarantuje naturalny efekt liftingu, działa przeciwzmarszczkowo, dając niespotykane doznania i spektakularne odprężenie. Tsuboki® łączy techniki ANMA (oryginalny, tradycyjny masaż japoński), akupresury, która koncentruje się na odpowiednich punktach (tsubo)w obrębie twarzy, szyi, głowy i karku, drenażu limfatycznego i masażu współczesnego. TSUBOKI® to kompleksowy masaż wielopoziomowy. Na poziomie zewnętrznym obserwujemy po zabiegu wygładzenie oraz ujędrnienie skóry oraz poprawę mikrokrążenia. Jej mikrokrążenie w wyraźny sposób ulega poprawie. Natomiast oddziaływanie głębokie wewnętrzne na tkankę mięśniową przynosi nam wzmocnienie napięcia i efekt podobny do tego, jaki zapewniają zabiegi z medycyny estetycznej z kwasu hialuronowego czy botoksu. Praca na 8 meridianach ciała wpływa na harmonię i równowagę ciała. Tam gdzie jest niezbalansowana energia życiodajna nazywana Ki w Japonii(Qi w Chinach), objawia się na naszej twarzy, dlatego jeżeli zrównoważymy tę energię, sprawimy, że będzie ona prawidłowo przepływała przez nasz organizm. W tym znaczeniu masaż Tsuboki® jest zabiegiem prozdrowotnym. Twarz odzyska naturalny promienny wygląd. Masaż Tsuboki® zawiera w sobie element drenażu limfatycznego likwidujący na twarzy opuchnięcia i „ciastkowatą” strukturę tkanek na twarzy. Rozluźnia i wydłuża mięśnie. Usuwa toksyny i szkodliwe produkty przemiany materii. Ma dobroczynny wpływ nie tylko na wygląd naszej twarzy, ale i cały organizm. Po takim masażu wielu klientów odnosi wrażenie jakby korzystało z masażu całego ciała. Takie połączenie wyrafinowanych technik powoduje potęgowanie efektów i charakteryzuje się unikatową skutecznością. Masaż może być uzupełniony etapem indywidualnie dobranej aktywnej pielęgnacji dopasowanej do wymagań cery.

 • cukrzyca i długotrwałe leczenie sterydami (jeśli skóra jest bardzo cienka),
 • nadwrażliwość skóry np. po oparzeniach słonecznych,
 • ostry stan zapalny lub obrzęk,
 • infekcje skóry i choroby zakaźne,
 • ostre stany trądzikowe,
 • skóra bardzo cienka i ekstremalnie unaczyniona,
 • ostatnio przebyte operacje w obrębie twarzy i szyi,
 • zabiegi medycyny estetycznej np. wstrzykiwanie botoxu w ostatnich 3 tygodniach, kw. Hialuronowy 6 tyg. mezoterapia 3 dni.
 • ciąża ( można wyeliminować pracę na meridianach),
 • epilepsja ( wyeliminować silny ucisk szyi i potylicy)
 • soczewki kontaktowe.
 • daje widoczny efekt liftingu i napięcia skóry,

 • wygładza i zapobiega powstawaniu zmarszczek,

 • stymuluje procesy odnowy komórek i odmładza wygląd,

 • relaksuje mięśnie,

 • pomaga w naturalnym procesie złuszczania naskórka,

 • poprawia krążenie,

 • zwiększa aktywność naczyniową,

 • stymuluje ukrwienie twarzy,

 • poprawia usuwanie toksyn i zbędnych produktów przemiany materii.

 • spektakularnie odpręża umysł, daje uczucie niesamowitego relaksu i wprowadzając w stan dobrego samopoczucia!

SUPER LIFT / EYE LIFT

SUPER LIFT / EYE LIFT

Zabieg kosmetyczny firmy ONmacabim na bazie peelingu fitynowego, kwasu mlekowego i kwasu glikolowego, daje efekt silnego liftingu twarzy i okolicy oczu bez użycia skalpela. Przeznaczony jest dla osób, które zmagają się z problemami fotostarzenia się skóry, widocznymi zmarszczkami, uczuciem przesuszenia skóry. Badania wykazują, że zabieg znacznie zwiększa nawilżenie skóry oraz posiada właściwości liftingujące oraz depigmentacyjne. Kwas mlekowy wykorzystywany w trakcie zabiegu jest zaliczany do klasy AHA i posiada silne działanie nawilżające, ponieważ wchodzi w skład naturalnego czynnika nawilżającego skórę. Złuszcza i rozkłada połączenia białkowe między zrogowaciałymi komórkami. Dodatkowo użycie kwasu glikolowego – który posiada najprostszą strukturę i najmniejszą masę cząsteczkową wśród hydrokwasów, wzmacnia działanie nawilżenia a także powoduje złuszczenie martwej warstwy naskórkowej. Ponadto ma działanie przeciwzapalne i antyoksydacyjne, wzmacnia syntezę kolagenu i glikozaminoglikanów.

Składniki:ostropest plamisty, zielona herbata, kasztanowiec, kiełki pszenicy, kryzyna, kwas migdałowy, kwas salicylowy, kwas kojowy, wit. C oligopeptyd palmitolowy, tetrapeptyd-7 palmitolowy, , dipeptyd, lipopeptyd, peptyd Neutrazen (palmitol tripeptide-8), kwas fitynowy, kwas glikolowy, kwas mlekowy, kwas hialuronowy, glicerol, hesperedin methylchalconkwas hialuronowy, glicerol, hesperedin methylchalcon.

Zabieg jest mało drażniący, poprawia równomiernie grubość i stan naskórka, nie jest toksyczny, może być używany w okresie wysokiej aktywności słonecznej.

 • naruszenie integralności skóry,
 • aktywny proces zapalny na skórze,
 • przyjmowanie retinoidów,
 • alergia na któryś ze składników,
 • opryszczka w aktywnej fazie.
 • sucha skóra,
 • widoczny efekt fotostarzenia,
 • przebarwienia,
 • cera trądzikowa (naruszenie gładkości skóry),
 • widoczny brak napięcia skóry twarzy.
 • widoczny lifting twarzy,
 • lifting okolicy oczu,
 • zmniejszenie widoczzności “kurzych łapek”./li>

LARENS PROFESSIONAL BIOPEPTIDE LIFTING

LARENS PROFESSIONAL BIOPEPTIDE LIFTING

Larens rewolucja bez skalpela To regeneracja, odżywienie i pielęgnacja w jednym
Kosmeceutyki Larens oprócz działania anty-starzeniowego, odpowiadają na potrzeby skóry alergicznej, problematycznej, zmagającej się z atopowym zapaleniem skóry i łuszczycą, a także zniszczonej przez niekorzystne oddziaływanie czynników zewnętrznych.Kosmetyki Larens to rezultat ponad 10 lat badań z prof. Frydrychowskim, naukowcami, dermatologami i kosmetologami.Bazą kosmeceutyków Larens jest Biopeptide Complex – źródło naturalnych peptydów kolagenu rybiego, określane jest mianem ,,przyszłości medycyny i kosmetologii” i stanowi receptę WellU na młody, promienny, zdrowy, nienaruszony czasem wygląd.Obecność ponad 70 substancji aktywnych w tym: bioaktywnego kolagenu, ektoiny, kwasu hialuronowego, aminokwasów, naturalnych witamin, ekstraktów, olei oraz wody NUTRIVI – efektywnie transportującej składniki aktywne w głąb skóry to całkowicie bezpieczna, nieinwazyjna, acz równie skuteczna alternatywa dla botoksu, ostrzykiwania i poczynań chirurgii estetycznej.
Peptydy- to związki organiczne powstające przez połączenie cząsteczek aminokwasów wiązaniem peptydowym. Zbudowane są z dwóch reszt aminokwasowych to dipeptydy, z trzech – tripeptydy, z czterech -terapeptydy itd. Oligopeptydy zawierają do 10 reszt aminokwasowych . Peptydy zawierające więcej niż 100 reszt aminokwasowych noszą nazwę białek.


Peptydy :

 • docierają do miejsc aktywności biologicznej, łączą się z innymi substancjami I transportują je do głębokich warstw skóry
 • dają sygnał o uszkodzeniu kolagenu, jednocześnie stymulując fibroplasty organizmu do produkcji własnego kolagenu i elastyny
 • ”żelazko dla zmarszczek” blokują impulsy komórek nerwowych , rozkurczają mięśnie odpowiadające za zmarszczki mimiczne dając efekt “botoksu”

Zabieg z wykorzystaniem preparatów zawierających kompleks naturalnych peptydów (Biopeptide Complex) pozyskiwanych z wybranych gatunków ryb słodkowodnych. Peptydy te wykazują trójtorowe działanie. Docierają do miejsc aktywności biologicznej, łączą się z innymi substancjami i transportują je do głębokich warstw skóry. Oprócz tego stymulują fibroblasty organizmu do produkcji własnego kolagenu i elastyny a także rozkurczają mięśnie odpowiadające za zmarszczki mimiczne. Peptydy kolagenu rybiego wykazują intensywne działanie przeciwstarzeniowe. Dzięki silnym właściwościom energetyzującym pobudzają komórki skóry do produkcji kolagenu i elastyny. Oprócz tego hamują aktywność metaloproteinaz (enzymów starzeniowych), chelatują jony metali przejściowych nie dopuszczając do produkcji rodników hydroksylowych (wykazują działanie antyoksydacyjne), wpływają na przekazywanie bodźców pomiędzy komórkami nerwowymi a mięśniowymi przez co łagodzą zmarszczki mimiczne. Efektem stosowania peptydów kolagenu rybiego w kosmetyce jest sprężysta skóra, wypełnione bruzdy i nierówności, złagodzone podrażnienia.

 • uczulenie na białko rybie
 • skóra pozbawiona jędrności,
 • skóra wiotka,
 • skóra z niedoborami składników odżywczych,
 • skóra posiadająca zmarszczki mimiczne i statyczne -nieadekwatne do wieku,
 • skóra wystawiona na nadmierne działanie promieni -słonecznych,
 • skóra odwodniona,
 • skóra sucha.
 • natychmiastowe uczucie liftingu,
 • efekt odmłodzenia,
 • uzupełnienie substancji czynnych,
 • zrównoważony poziom nawilżenia skóry,
 • pobudzenie produkcji kolagenu w organizmie.

Ta strona używa cookies. Aby kontynuować należy zaakceptować. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close