PIELĘGNACJA TWARZY1 | Love Beauty

PIELĘGNACJA TWARZY1

ZABIEGI NAWILŻAJĄCE

 

Odnowa kolagenowa

odnowa kolagenowa twarzy love beautyCałkowicie bezpieczny, 100% naturalny zabieg, idealny nawet dla bardzo wrażliwej cery, podczas którego wmasowujemy w głąb skóry czysty kolagen. Działa on silnie nawilżająco, rozświetlająco oraz odmładzająco na skórę poprzez wygładzenie zmarszczek bez użycia botoksu i skalpela.

 

Oxybrazja (peeling wodno-tlenowy)

oxybrazja love beautySkuteczna i bezpieczna metoda złuszczania naskórka wykorzystująca działanie tlenu oraz soli fizjologicznej czego efektem jest głębokie dotlenienie, wygładzenie, odświeżenie skóry, poprawienie kolorytu, zwężenie porów, oczyszczenie ujść gruczołów łojowych.

 

Mezoterapia tlenowa-Infuzja tlenowa

infuzja tlenowa love beautyMezoterapia tlenowa nazywana również infuzją tlenową to uwielbiany przez światowe gwiazdy nieinwazyjny zabieg odmładzający i regenerujący skórę podczas którego używa się czystego hiperbarycznego tlenu do wtłoczenia w głąb skóry aktywnych, dobroczynnych substancji.

 

Transdermalporacja zabieg intensywnie nawilżający – Mezoporacja

mezo moist love beauty mezoporacjaTransdermalporacja- mezoporacja- elektroporacja- dermation to alternatywa dla inwazyjnych zabiegów z użyciem igieł i skalpela, który pozwala na wprowadzenie nawet do 70 ml koktajlu działającego wielokierunkowo podczas jednego, 35 minutowego zabiegu. W jednym urządzeniu mamy aż 9 programów co daje możliwość zadziałania kompleksowo na różne problemy.

Zabieg naprawczy L’azel Active

lazel-active-c-osmo love beautyCzy wiesz, że 50% kwasu hialuronowego, kolagen wraz z elastyną są składnikami strukturalnymi skóry.
Włókna kolagenowe odpowiadają za jej elastyczność i jędrność. W procesie starzenia poziom tych substancji spada i co za tym idzie, skóra traci zdolność do wiązania wody, substancje aktywne nie są w stanie przeniknąć.
W zabiegu tym mamy jeden cel zatrzymać, a nawet cofnąć czas.

 

Zabieg Theo Marvee Lactobionique

Theo Marvee Lactobionique Love BeautyZabieg ten jest przeznaczony dla cery bardzo wrażliwej, AZS. Kwas laktobionowy sprawia że po użyciu nie występuje rumień, opuchlizna czy szczypanie, dzięki składnikom z grupy hydroksylowych zatrzymuje wodę w naskórku, ma silne działanie przeciwstarzeniowe. Doskonale nadaję się do regeneracji po laseroterapii czy peelingach chemicznych.

 

 

 

ZABIEGI ZŁUSZCZAJĄCE

Eksfoliacja progresywna ,,T” Shikimi

eksfoliacja progresywna T Shikimi w Love BeautyEksfoliacja progresywna- eksfoliacja kwasami ,,T” Shikimi to nowatorski, bardzo bezpieczny zabieg złuszczający z narastającym efektem odnowy biologicznej, którego istotą jest połączenie nawzajem wzmacniających się działań chemicznych, biologicznych i fizykalnych.

 Peeling kawitacyjny

peeling kawitacyjny love beautyBezbolesna, bezpieczna i pozbawiona efektów ubocznych alternatywa dla manualnego oczyszczania twarzy, zabieg wykorzystujący działanie fal ultradźwiękowych oraz wody w wyniku czego dochodzi do rozbicia martwych komórek naskórka, usunięcia nadmiaru łoju oraz bakterii.

 

Oczyszczanie manualne – Epiderma med. Planing – Manualna Dermabrazja

Epiderma Med-Planing w Love BeautyOczyszczanie manualne- Epiderma med. planing- Manualna Dermabrazja to innowacyjny, sterylny i nieinwazyjny zabieg, w działaniu podobny do mikrodermabrazji, polegający na oczyszczaniu i złuszczaniu warstwy rogowej naskórka za pomocą skalpela chirurgicznego, którego unikalnym efektem jest usunięcie mieszku z twarzy zawierającego do 98% zanieczyszczeń skóry.

Mikrodermabrazja diamentowa

mikrodermabrazja diamentowa love beautyJedna z najbardziej skutecznych metod oczyszczania skóry polegająca na mechanicznym złuszczaniu warstwy rogowej naskórka, przy wykorzystaniu drobinek diamentu oraz pompy zasysającej martwy naskórek, pozostawia skórę gładką, oczyszczoną bez rozszerzonych porów.

 

 

 

ZABIEGI LIFTINGUJĄCE

 

 

Mezoterapia mikroigłowa MEZOPEN

Mezopen Love BeautyMezoterapia Mikroigłowa przy użyciu urządzenia MEZOPEN jest wyjątkowym zabiegiem, działającym na wiele problemów skórnych, która redukuje najbardziej nie lubiane niedoskonałości takie jak zmarszczki czy blizny.

 

 

Mezoterapia mikroigłowa ROLLER

mezoterapia-mikroigłowa-roller-love-beautyMezoterapia mikroigłowa to zabieg pobudzający włókna elastyny i kolagenu do regeneracji poprzez kontrolowane mikronakłucia skóry, dzięki czemu skóra uzyskuje jędrność, odżywienie, odmłodzenie. Dodatkowo zabieg ten spłyca blizny oraz rozstępy.

 

Eksfoliacja progresywna linia „D” Refito

eksfoliacja progresywna D refito w Love BeautyEksfoliacja progresywna to nowoczesna metoda dająca spektakularne efekt. Swoją nazwę zawdzięcza innowacyjnej kolejności nakładania preparatów. Dzięki enzymom nakładanym zaraz po zmyciu kwasu uzyskujemy idealnie gładką skórę.

 

 

Transdermalporacja zabieg przeciwzmarszczkowy – Mezoporacja

Mezo Vital mezoporacja love beautyTransdermalporacja- mezoporacja- elektroporacja- dermation to alternatywa dla inwazyjnych zabiegów z użyciem igieł i skalpela, który pozwala na wprowadzenie nawet do 70 ml koktajlu działającego wielokierunkowo podczas jednego, 35 minutowego zabiegu. W jednym urządzeniu mamy aż 9 programów co daje możliwość zadziałania kompleksowo na różne problemy.

Fale radiowe z laserem biostymulującym

fale radiowe z laserem biostymulującym w Love BeautyFale radiowe to bezinwazyjny lifting, ujędrnienie wymodelowanie owalu twarzy jaki i całej sylwetki dzięki stymulacji skóry poprzez rozgrzanie jej głównych składników odpowiedzialnych za napięcie skóry- kolagenu i elastyny.

 

 

Theo Marvee – Vita Force

theo marvee vitaforce love beautyDziałanie witamin jest nam znane już od dawna, jednak o tej witaminie co chwile słyszymy nowości. Jej niezwykłe właściwości zostały wykorzystane również w kosmetyce. Oczywiście mowa o witaminie C oraz jej pochodnych, które mają wielopłaszczyznowe działanie.

 

Zabieg Theo Marvee Lactobionique

Theo Marvee Lactobionique Love BeautyZabieg ten jest przeznaczony dla cery bardzo wrażliwej, AZS. Kwas laktobionowy sprawia że po użyciu nie występuje rumień, opuchlizna czy szczypanie, dzięki składnikom z grupy hydroksylowych zatrzymuje wodę w naskórku, ma silne działanie przeciwstarzeniowe. Doskonale nadaję się do regeneracji po laseroterapii czy peelingach chemicznych.

 

Zabieg HYAMATRIX HIALURONOPLASTYKA

hyamatrix love beauty hialuroplastykaBezinwazyjny nowoczesny zabieg odmładzający. Dzięki zastosowaniu rewolucyjnych preparatów Hyamatrix, bez naruszenia ciągłości skóry uzyskujemy efekty jak przy zabiegach iniekcyjnych przy użyciu kwasu hialuronowego, lecz w dużo przyjemniejszy sposób.

 

 

ZABIEGI – STOP TRĄDZIKOWI

 

Zabieg antybakteryjny L’azel Active apo-laktoferyną

l'azel active apo-laktoferyna„Siara”, Colostrum, młodziwo to aktywne biologicznie białko o działaniu bakteriostatycznym. Zbawienne dla cer trądzikowych.

 

 

Zabieg przeciwtrądzikowy L’AZELOZYM

love beauty lazel active lazelozym cera trądzikowaNowoczesne zabiegi L’azel Active Professional są zabiegami działającymi wielokierunkowo , oparte na kosmeceutykach polskiej firmy L’azel Active Professional, których skuteczność zapewnia zastosowanie wysokich stężeń wyselekcjonowanych składników aktywnych, wybranych specjalnie do walki z konkretnym problemem.

Lazel Activ – Zabieg przeciwtrądzikowy, regulujący wydzielanie sebum

love-beauty-lazel-active-zabieg-przeciwtrądzikowyW terapii trądziku opieramy się na aktywności użytych esencji o właściwościach przeciwbakteryjnych, przeciwrodnikowych i przeciwzapalnych. Hamują one migrację neutrofili i wytwarzanie reaktywnych form tlenu. Ponadto regulują wydzielanie sebum przez blokowanie reduktazy steroidowej.

 

Transdermalporacja zabieg przeciwtrądzikowy – Mezoporacja

mezo acne love beauty mezoterapia transdermalporacjaWedług dermatologów każdy z nas ma w pewnym momencie życia problem z trądzikiem. Zabieg upora się z niedoskonałościami w szybkim tempie, zaledwie 35 minut wystarczy aby załagodzić stan skóry.

 

Zabieg niwelujący trądzik- E-LIGHT (IPL+RF) – ACNE

ipl acne love beautyTechnologia IPL stosowana przy leczeniu trądziku namierza i niszczy bakterie skórne odpowiedzialne za jego powstawanie, co przeciwdziała tworzeniu się przyszłych ognisk zapalnych na skórze twarzy, klatki piersiowej czy pleców.

ZABIEGI – STOP NACZYNKOM

 

Zabieg uszczelniający naczynia krwionośne L’AZEL ACTIVE

love-beauty-lazel-active-uszczelnianie-naczyń-krwionośnychNowoczesne zabiegi L’azel Active Professional są to zabiegi działające wielokierunkowo , oparte na kosmoceutykach polskiej firmy L’azel Active Professional, których skuteczność zapewnia zastosowanie wysokich stężeń wyselekcjonowanych składników aktywnych, wybranych specjalnie do walki z konkretnym problemem.

 

Transdermalporacja – zabieg uszczelniający naczynia krwionośne

mezo capillary love beauty transdermalporacja mezoporacjaBrak odpowiedniej pielęgnacji skóry naczyniowej może doprowadzić do nieprzyjemnych powikłań m.in. trądziku różowatego. Transdermalporacja wprowadzająca substancje uszczelniające naczynka może temu zapobiec.

 

 

 

ZABIEGI – STOP PRZEBARWIENIOM

 

L’azel Active zabieg rozjaśniający przebarwienia

love-beauty-lazel-active-redukcja-przebarwieńNowoczesne zabiegi L’azel Active Professional są zabiegami działającymi wielokierunkowo , oparte na kosmeceutykach polskiej firmy L’azel Active Professional, których skuteczność zapewnia zastosowanie wysokich stężeń wyselekcjonowanych składników aktywnych, wybranych specjalnie do walki z konkretnym problemem.

 

Transdermalporacja zabieg rozjaśniający przebarwienia – Mezoporacja

mezo-light love beauty transdermalporacja mezoporacjaBorykasz się z przebarwieniami? Każdego ranka myślisz jak zakryć plamy na skórze?
Nareszcie jest na to recepta, innowacyjny zabieg trandermalporacji, niwelujący przebarwienia.

 

 

Oczyszczanie manualne – Epiderma med. Planing – Manualna Dermabrazja

Epiderma Med-Planing w Love BeautyOczyszczanie manualne- Epiderma med. planing- Manualna Dermabrazja to innowacyjny, sterylny i nieinwazyjny zabieg, w działaniu podobny do mikrodermabrazji, polegający na oczyszczaniu i złuszczaniu warstwy rogowej naskórka za pomocą skalpela chirurgicznego, którego unikalnym efektem jest usunięcie mieszku z twarzy zawierającego do 98% zanieczyszczeń skóry.

 

Odnowa kolagenowa

odnowa kolagenowa twarzy love beautyCałkowicie bezpieczny, 100% naturalny zabieg, idealny nawet dla bardzo wrażliwej cery, podczas którego wmasowujemy w głąb skóry czysty kolagen. Działa on silnie nawilżająco, rozświetlająco oraz odmładzająco na skórę poprzez wygładzenie zmarszczek bez użycia botoksu i skalpela.

error: Strona zabezpieczona przed kopiowaniem