CENNIK ZABIEGÓW

CENNIK ZABIEGÓW

OKOLICE OCZU I UST

NAZWACENA w PLN
REGULACJA BRWI PĘSETĄ/ WOSKIEM50/70
HENNA NA BRWI/RZĘSY60
FARBA NA BRWI/RZĘSY80
HENNA PUDROWA NA BRWI/RZĘSY100
HENNA Z REGULACJĄ BRWI PĘSETĄ/WOSKIEM70/100
FARBA Z REGULACJĄ BRWI PĘSETĄ/WOSKIEM100/120
HENNA PUDROWA Z REGULACJĄ BRWI PĘSETĄ/WOSKIEM110/120
HENNA BRWI I RZĘS Z REGULACJĄ PĘSETĄ/WOSKIEM80/120
FARBA BRWI I RZĘS Z REGULACJĄ PĘSETĄ/WOSKIEM120/130
HENNA PUDROWA BRWI I RZĘS Z REGULACJĄ PĘSETĄ/WOSKIEM190/210
LIFTING + LAMINOWANIE + BOTOKS RZĘS LUB BRWI Z GEOMETRIĄ240
KARBOKSYTERAPIA - POWIEKA GÓRNA I DOLNA260

NAZWA - MAKIJAZ PERMANENTNYCENA w PLN
KRESKI GÓRNE ZAGĘSZCZENIE - LINIA RZĘS630
KRESKI GÓRNE DEKORACYJNE800
KRESKI DOLNE400
BRWI METODĄ CIENIOWANIA900
CIENIOWANIE UST Z EFEKTEM POMADKI1200
Podane ceny obejmują dwa spotkania, w ciągu miesiąca od zabiegu przewidziana jest bezpłatna korekta.
Każde uzupełnienie makijażu po upływie 1 roku do 1,5 roku kosztuje 50% - 60% ceny wyjściowej.

NAZWA - ZABIEGI NA OKOLICĘ OCZUCENA w PLN
FALE RADIOWE Z LASEREM BIOSTYMULUJĄCYM / KRIOTERAPIA - LIFTING ZABIEG BANKIETOWY - OCZY / USTA - 20 MIN. + KREM240
LIFTING OCZU NA BAZIE BIOPEPTIDE COMPLEX, ZABIEG Z KOLAGENEM RYBIM + MASKA+ KREM160
ZABIEG EYE LIFT Z VIT. C - SPOJRZENIE CARYCY NATYCHMIASTOWY LIFTING POWIEK REDUKUJĄCY PRZEBARWIENIA , ZABIEG NA BAZIE FITYNY I KOMÓREK MACIEŻYSTYCH + MASKA+ KREM200
KARBOKSYTERAPIA - LIFTING POWIEKI GÓRNEJ, LIKWIDACJA CIENI POWIEKI DOLNEJ + KREM220

NAZWACENA w PLN
PRZEKŁUCIE USZU - STUDEX50
KOLCZYKI 2 SZT.60

PIELĘGNACJA TWARZY

NAZWACENA w PLN
PEELING KAWITACYJNY - DODATKOWE OCZYSZCZANIE ULTRADŻWIĘKAMI DO ZABIEGU OCZYSZCZANIA TWARZY170
MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA - OCZYSZCZANIE GŁOWICAMI DIAMENTOWYMI + MASKA + KREM290
OXYBRAZJA - DELIKATNY PEELING WODNO - TLENOWY DLA SKÓR NADWRAŻLIWYCH + MASKA+ KREM290
EPIDERMA MED. PLANING - MANUALNA DERMABRAZJA SKALPELEM - USUNIĘCIE ZANIECZYSZCZEŃ WRAZ Z MESZKIEM NA TWARZY + MASKA + KREM290
OCZYSZCZANIE WODOROWE GENERATOREM WODORU - HYDROGENIUM + MASKA + KREM290
INFUZJA TLENOWA - DERMA OXY ZABIEG ODŻYWCZY + MASKA + KREM290
REDNESS MINIMIZERS THERAPY - ZABIEG DLA CERY NACZYNKOWEJ LIKWIDUJĄCY RUMIEŃ, USZCZELNIAJĄCY NACZYNIA + MASKA KREMOWA + MASKA LED + BOOSTER + KREM290
ESSENTÉ A.G.E. PHILOSOPHY - ZABIEG LIFTINGUJĄCY + 2X MASKA + BOOSTER + KREM290
CORNEOTHERPY - PEEL THERAPY CONCEPT - ZABIEG OCZYSZCZAJĄCY I REMODELUJĄCY SKÓRĘ + 2 X MASKA + BOOSTER + KREM290
HYALDERMIE - ZABIEG NAWILŻAJĄCY LIKWIDUJĄCY PRZESUSZENIE + 2X MASKA + BOOSTER + KREM290
ACNE BIOTIC - ZABIEG PRZECIWTRĄDZIKOWY LIKWIDUJĄCY STANY ZAPALNE + 2 X MASKA + BOOSTER + KREM290
MAN VITALIC - ZABIEG PRZECIWZMARSZCZKOWY DLA MĘŻCZYZN, ROZŚWIETLAJĄCY Z WIT. C290
PEELING DLA CERY TŁUSTEJ 600S ONMACABIM LIKWIDUJĄCY BŁYSZCZENIE I ZANIECZYSZCZENIA290
PEELING DEPIGMENTACYJNY 600 S ONMACABIM LIKWIDUJĄCY PRZEBARWIENIA290
FERMENTOTERAPIA ODŻYWCZY / NAWILŻAJĄCY PEELING Z UŻYCIEM KW. MLEKOWEGO 45% I FITYNOWEGO 30%290
ZABIEG SUPER LIFT LIFTINGUJĄCY, NAPINAJĄCY, ODMŁADZAJĄCY Z KWASEM TCA 20%290
SUPER LIFT TWARZ + EYE LIFT OCZY - ZABIEG NATYCHMIASTOWOLIFTINGUJĄCY NA BAZIE KWASÓW FITYNOWYCH, TCA, WIT. C, FITOSTEROLAMI I KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI380
TRANSDERMALPORACJA - DERMATION - ELEKTROPORACJA - MEZOPORACJA ZABIEG DO RÓŻNYCH PROBLEMÓW SKÓRNYCH300
LARENS HYDRATING FACE PROFESSIONAL BIOPEPTIDE COMPLEX - ZABIEG NA BAZIE KOLAGENU RYBIEGO260
LARENS PROFESSIONAL BIOPEPTIDE LIFTING BEZ UŻYCIA SKALPELA Z KOLAGENEM RYBIM290
PEELING ZIMOWY Z RETINOLEM TWARZ/CIAŁO290
LUKSUSOWE ZABIEGI FORLLE'D - PRZECIWZMARSZCZKOWY LIFTINGUJACY I ODŻYWCZY NA BAZIE OPATENTOWANEJ PLATYNIE FORLLE'D520
BIOREPEELCL3 - OPATENTOWANY PEELING DO GŁĘBOKIEJ BIOSTYMULACJI SKÓRY PRZECIWZMARSZCZKOWY/PRZECIWZAPALNY400
MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA – MEZOPEN + MASKA LED + KREM400
BIOREPEELCL3
Z MEZOPEN - SILNE DZIAŁANIE BIOSTYMULUJĄCE, LIFTINGUJĄCY ZMARSZCZKI, PODNOSZĄCY OWAL + MASKA LED + KREM
460
MEZOTERAPIA IGŁOWA OCZY, TWARZ, SZYJA, DŁONIE, CIAŁO400-800
STYMULATORY TKANKOWE OCZY, TWARZ700-900
PLAZMA / PLASMA 1 PARTIA ( POWIEKA GÓRNA LUB DOLNA/ZMARSZCKI WOKÓŁ UST/ CZOŁO)700
LUMIDERM RF - RF MIKROIGŁOWY, FRAKCYJNY - ZABIEG SILNIE ZAGĘSZCZAJĄCY SKÓRĘ, LIKWIDUJĄCY ZMARSZCZKI - PARTIA1300
KARBOKSYTERAPIA - ZABIEG POBUDZAJĄCY SYNTEZĘ KOLAGENU I ELASTYNY TWARZ260
FALE RADIOWE Z LASEREM BIOSTYMULUJĄCYM - 20 MIN. + AMPUŁKA + KREM260
FALE RADIOWE Z LASEREM BIOSTYMULUJĄCYM - 40 MIN. + AMPUŁKA + KREM300
USUNIĘCIE POJEDYNCZYCH NACZYNEK ELEKTROKOAGULACJĄ 10-30 MIN.100-500
USUNIĘCIE ZMIAN Z TWARZY I CIAŁA ( WŁÓKNIAKÓW, BRODAWEK, KĘPEK ZÓŁTYCH) PLAZMA300-500
KRIOTERAPIA - TWARZ - ZABIEG BANKIETOWY + AMPUŁKA + KREM300

MODELOWANIE SYLWETKI

NAZWACENA w PLN
LIPOSUKCJA KAWITACYJNA 30 MIN.180
LIPOLASER 6 GŁOWIC - 40 MIN.240
DRENAŻ LIMFATYCZNY – PRESOTERAPIA - 40 MIN. BEZ BANDAŻY/ DODATKOWO DO BANDAŻY AROSHA100/60
BANDAŻE AROSHA270
DRENAŻ LIMFATYCZNY CIAŁA – MASAŻ300
KARBOKSYTERAPIA - 1 PARTIA250
LUMIDERM RF - RF MIKROIGŁOWY, FRAKCYJNY - ZAGĘSZCZAJĄCY SKÓRĘ, UJĘDRNIAJĄCY, LIKWIDUJĄCY BLIZNY - 1 PARTIA1500
KRIOTERAPIA - 1 PARTIA / 30MIN250

USŁUGA PODOLOGICZNA

NAZWACENA w PLN
KONSULTACJA PODOLOGICZNA - BEZ ZABIEGU150
PEDICURE LECZNICZY - PODOLOGICZNY Z KONSULTACJĄ ( USUNIĘCIE MODZELI, HIPERATOZ )200
OBCIĘCIE I OSZLIFOWANIE PAZNOKCI - PODOLOGIA120
USUNIĘCIE ODCISKU / NAGNIOTKA - PODOLOGIA100
USUNIĘCIE MODZELA - PODOLOGIA100
OPRACOWANIE PĘKAJĄCYCH PIĘT / ROZPADLIN - PODOLOGIA100
OPRACOWANIE WRASTAJĄCEGO PAZNOKCIA - PODOLOGIA (WYCIĘCIE+TAMPONADA+PREPARAT)100
USUNIĘCIE GRZYBICZEGO PAZNOKCIA - PODOLOGIA160
USUNIĘCIE BRODAWKI WIRUSOWEJ PREPARATEM / ELEKTROKOAGULACJĄ- PODOLOGIA130
REKONSTRUKCJA PAZNOKCIA PĘKNIĘTEGO / ZNIEKSZTAŁCONEGO - PODOLOGIA150
ZAŁOŻENIE KLAMRY FRASERA - PODOLOGIA230
PRZESUNIĘCIE KLAMRY FRASERA - PODOLOGIA200
ODCIĄŻENIE - PODOLOGIA70
OPATRUNEK PODOLOGICZNY70
TAMPONADA ZAŁOŻENIE Z PREPARATEM - SZT.60
UTWARDZENIE / UZUPEŁNIENIE USZKODZONYCH PAZNOKCI - ŻEL / AKRYL LECZNICZY170

DEPILACJA

NAZWACENA ZA EPILFREE w PLNCENA ZA DEPILACJE LASEREM w PLNDEPILACJA WOSKIEM BEZPASKOWYM LYCON / PASTĄ CUKROWĄ w PLNDEPILACJA
WOSKIEM
W ROLCE
PASKOWO w PLN
BIKINI BRAZYLIJSKIE/ UDA230260180
BIKINI GŁĘBOKIE200240150120
BIKINI PŁYTKIE180210130
WĄSIK / ŁUK BRWIOWY / NOS / USZY/ PALCE10014070
PACHY / SUTKI150160100
RĘCE / POŚLADKI / ŁYDKI190230140110
KLATKA PIERSIOWA / CAŁE NOGI / PLECY290360200170
BRODA / BACZKI / SZYJA / LINIA BIAŁA10016070

MASAŻE

NAZWACZAS TRWANIA w MIN.CENA w PLN
DRENAŻ LIMFATYCZNY TWARZY30150
MASAŻ KOBIDO60250
MASAŻ JAPOŃSKI TWARZY I KARKU SUPER LIFT Z AKTYWNĄ PIELĘGNACJĄ70300
MASAŻ TSUBOKI TWARZY Z AKTYWNĄ PIELĘGNCJĄ60350
MASAŻ DOTYK MOTYLA60250
MASAŻ RELAKSACYJNY CAŁEGO CIAŁA LOMI LOMI60300
MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI90300

OPALANIE NATRYSKOWE

NAZWACENA w PLN
CAŁE CIAŁO150

LASEROTERAPIA

NAZWACENA w PLN
ZABIEG LASEROTERAPII - USUNIĘCIE RUMIENIA/ LIKWIDACJA PRZEBARWIEŃ Z TWARZY LUB DŁONI/ FOTOODMŁADZANE UJĘDRNIENIE SKÓRY- 1 PARTIA280

TRYCHOLOGIA

NAZWACENA w PLN
OXYBRAZJA - PEELING WODNO -TLENOWY + INFUZJA TLENOWA - DERMA OXY - OCZYSZCZENIE I POBUDZENIE MIESZKÓW WŁOSOWYCH260
KARBOKSYTERAPIA DOTLENIENIE I POBUDZENIE MIESZKÓW WŁOSOWYCH260
TRANSDERMALPORACJA - DERMATION - ELEKTROPORACJA - MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA KOKTAJLEM HAIR REVITAL300
MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA - MEZOPEN Z AMPUŁKĄ WITAMINOWĄ NA POBUDZENIE WZROSTU300-500
MEZOTERAPIA IGŁOWA KOKTAILEM WITAMINOWYM300-600

KONSULTACJA

NAZWACZAS TRWANIA w MIN.CENA w PLN
KONSULTACJA W GABINECIE BEZ ZABIEGU60150
KONSULTACJA ON-LINE60150

Ta strona używa cookies. Aby kontynuować należy zaakceptować. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close