DERMATION, TRANSDERMALPORACJA ZABIEG ROZJAŚNIAJĄCY PRZEBARWIENIA - LOVE BEAUTY - WARSZAWA GOCŁAW | Love Beauty

Transdermalporacja zabieg rozjaśniający przebarwienia

Przebarwienia powstają, w skutek zaburzenia syntezy i transportu melaniny będącej naturalnym pigmentem skóry. Za jej wytwarzanie odpowiada m.in. enzym tyrozynaza. Koktajl Mezolight zawiera ekstrakty z cebulek trawy afrykańskiej Hypoxis Rooperi i drzewa Tara. Hamują one tyrozynazę a co za tym idzie zmniejszają syntezę melaniny. Efekt zabiegu jest potęgowany poprzez stopniowe uwalnianie składników aktywnych. Ponadto preparat unieszkodliwia wolne rodniki, które wpływają destrukcyjnie na komórki skóry, niszczą kolagen, elastynę i cement międzykomórkowy. Dzięki czemu dodatkowo opóźniamy procesy starzenia.
Nikt nie lubi nieprzyjemnych rezultatów nadmiernego opalania, ciąży, problemów hormonalnych blizn czy stanów zapalnych. Na szczęście jest na to recepta zabieg z użyciem koktajlu Mezolight poradzi sobie z tymi problemami. Idealnie sprawdzi się również u osób palących, rozjaśni i rozświetli poszarzałą od dymu skórę. Skóra po zabiegu jest zrewitalizowana i rozświetlona, a twarz promienieje z radości. Nie możemy jednak zapominać o profesjonalnej pielęgnacji domowej, skóra mająca predyspozycje do powstawania przebarwień powinna być szczególnie traktowana.

mezo-light love beauty transdermalporacja mezoporacja

Wskazania:
– przebarwienia różnego pochodzenia.

Przeciwwskazania:
– zakażenia wirusowe, bakteryjne, grzybicze,
– ciąża, karmienie piersią,
– rozrusznik serca,
– metalowe elementy w ciele np. implanty,
– gorączka,
– cukrzyca,
– choroby serca,
– pacjent po odbytej operacji bez konsultacji z lekarzem,
– choroby nowotworowe,
– nadciśnienie (nieleczone),
– epilepsja,
– zapalenie żył,
– przyjmowanie leków rozrzedzających krew w ciągu ostatnich 24 godzin przed zabiegiem (m.in. aspiryna, polopiryna, duże dawki wit. C),
– zabiegi medycyny estetycznej (w ostatnich 6 miesiącach).

Zalecana ilość: 3-10 zabiegów
Częstotliwość: 1 raz na tydzień

error: Strona zabezpieczona przed kopiowaniem