Zabieg naprawczy L'azel Active - Love Beauty Gabinety Kosmetyki Profesjonalnej | Love Beauty

Zabieg naprawczy L’azel Active

lazel-active-c-osmoW zabiegu łączymy różne esencje działające na wielu płaszczyznach. Wykorzystując serum z makromolekularnym kwasem hialuronowym, który przenika przez barierę lipidową naskórka poprawiamy ten stan. Nawilżamy, wygładzamy, poprawiamy elastyczność doprowadzając do ujędrnienia skóry. Używając 2-Glukozyd kwasu askorbinowego (AA2G) naturalną witaminę C stabilizowaną przez połączenie z cząsteczką glukozy, odporną na działanie czynników zewnętrznych, niezwykle aktywna dopiero po nałożeniu na skórę wykazuje silne i skuteczne działanie przez długi okres czasu. Rozjaśnia skórę, przebarwienia, plamy starcze i piegi. Przywraca cerze blask i odwraca skutki starzenia. Dodatkowo zapobiega pigmentacji skóry poprzez hamowanie syntezy melaninyw melanocytach. Promuje syntezę kolagenu w ludzkich fibroblastach skóry, co zwiększa jej elastyczność, a w efekcie zmniejsza drobne zmarszczki i odmładza cerę.
Zabieg dodatkowo wzbogacony serum aktywującym reteksturowanie skóry C-OSMO feel potęguje i przedłuża działanie zabiegów przeciwzmarszczkowych.
Po jego zastosowaniu wyraźnie spłycamy zmarszczki, aktywujemy do regeneracji naskórka, bardzo delikatnie złuszczamy i nawadniamy skórę. Skóra staje się zdrowsza i bardziej promienna, wzmacniamy jej właściwości barierowe. Serum reguluje dostarczanie substancji odżywczych poprzez HPES do komórek skóry spłycając wyraźnie zmarszczki.
Dla lepszych efektów zalecamy stosowanie tego serum w kuracji domowej na noc zamiast kremu przez okres min. 2 miesięcy, 3 razy w roku.

Wskazania do zabiegu:
– skóra przesuszona, odwodniona,
– cera mieszana z tendencją do przesuszania,
– cera dojrzała,
– cera naczyniowa,
– cera zmęczona, szara,
– skóra z pierwszymi oznakami starzenia.

Przeciwwskazania do zabiegu:
– infekcja bakteryjna, wirusowa, grzybicza skóry,
– łuszczyca w fazie ostrej,
– przerwana ciągłość naskórka w miejscu przeprowadzania zabiegu,
– uczulenie na któryś ze składników kosmetyku,
– zabieg wykonany kwasami lub Cosmelan (należy odczekać co najmniej 3 tygodnie),
– leczenie laserem (należy odczekać ok. 6 miesięcy),
– świeże blizny.

Czas zabiegu: 1,5 godz.
Częstotliwość: 4-6 zabiegów co 7-10 dni

Cena zabiegu

error: Strona zabezpieczona przed kopiowaniem